Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII

przewozy do holandii

Jedną z naszych specjalności jest organizacja transportu osób do pięknego kraju tulipanów tj. Holandii. Przewóz realizujemy busami, które zostały przygotowane z myślą o podróżowaniu na długich, międzynarodowych trasach.

Naszym priorytetem jest, by wygodnie i bezpiecznie dowieźć Cię do celu. Jak to osiągamy? Dzięki bardzo częstym kursom busów do Holandii, ograniczoną ilością pasażerów w trakcie jednego przejazdu, dbałością o atmosferę, komfort, bezpieczeństwo.

Kiedy wyjeżdżamy do holandii

Nasze busy wyjeżdżają w trasę do Holandii każdego dnia, taka częstotliwość pozwala w pełni zabezpieczyć potrzeby osób, którym zależy na szybkim i wygodnym transporcie. Wyjazdy mają miejsce zawsze w godzinach porannych.

Kiedy Wracamy z holandii do Polski?

Dużą popularnością cieszą się również powroty busami do Polski – nasze auta każdego wieczoru wyjeżdżają z Holandii w drogę powrotną. Dlatego w każdej chwili możesz skorzystać z opcji wygodnego i szybkiego dotarcie do naszego kraju.

Cena biletu do holandii

Stawki za bilety z Polski do Holandii zaczynają się od 400,00 zł. Ostateczna cena wynika z tego, dokąd dokładnie chcesz dotrzeć, dlatego najlepiej zapytać o całość kosztów – udzielamy informacji mailowo i telefonicznie.  

Jak przygotować się do podróży do Holandii?

Planujesz podróż i interesują Cię busy Polska-Holandia? Wszystkich niezbędnych informacji udzielimy Ci telefonicznie lub mailowo. Mamy kilka wskazówek dla osób wybierających nasze przewozy z Polski do Holandii:
  • Trzeba mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport, Polacy nie mają obowiązku wyrabiania wizy.
  • Nasi pasażerowie podczas pobytu w busie są objęci ubezpieczeniem NNW.
  • Bez dodatkowej opłaty możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu: 1 sztukę bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak) o łącznej wadze do 50 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego o wadze do 7 kg). Pamiętaj, że bagaż podręczny powinien mieścić się pod siedzeniem. W razie potrzeby, nasze przewozy do Holandii pozwalają również na zabranie większego bagażu, ale trzeba to uzgodnić z dyspozytorem podczas rezerwacji biletu.
  • Każdy pasażer przed wyjazdem powinien zapoznać się z dostępnym na naszej stronie regulaminem, żeby nie utrudniać podróży innym.

Chcemy, żeby nasze busy do Holandii były komfortowe i bezpieczne, dlatego trzymamy się wysokich standardów. Wolisz nie przepłacać i wygodnie pokonać trasę Polska-Holandia? Busy Galaxy Trans to odpowiedni wybór dla Ciebie!

Dlaczego warto wybrać busy do Holandii?

Dlaczego busy z Polski do Holandii stają się coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych autobusów, pociągów czy samolotów? Możemy znaleźć co najmniej kilka powodów:
  • Bus Polska-Holandia door-to-door: podróż autobusem lub pociągiem zazwyczaj wiąże się z przesiadkami, które sprawiają, że wyjazd ciągnie się w nieskończoność. My znaleźliśmy lepsze rozwiązanie: nasze busy Holandia-Polska kursują z adresu pod adres. Odbierzemy Cię spo domu i dowieziemy na miejsce, bez czekania, przesiadek i stresującego krążenia po dworcach.
  • Rozsądne ceny biletów: doskonale wiemy, że zagraniczne podróże mogą być kosztowne. Nie zawsze udaje się trafić na korzystne ceny biletów lotniczych, a wielu naszych rodaków pracuje w Holandii i musi dostać się na miejsce na czas. Racjonalnie planowane trasy pozwalają nam zaproponować rozsądne ceny, zaczynające się już od 400 złotych.
  • Dojazd do mniejszych miejscowości: niestety zdarza się, że na wsiach i w małych miastach pojawiają się problemy z transportem publicznym, szczególnie za granicę. Nasze busy z Holandii do Polski i z powrotem zabierają również pasażerów z mniejszych miast i wiosek oraz mogą dowieźć Cię do dowolnej miejscowości w Niderlandach.
  • Komfort podróży: jazda autobusem czy pociągiem niestety nie zawsze należy do przyjemności. Tłok, przesiadki i przestarzałe pojazdy sprawiają, że dotarcie za granicę wiąże się z wielkim zmęczeniem. Nasze przewozy z Holandii do Polski są nastawione na wygodę pasażera: w naszej flocie znajdują się głównie solidne Renault Traffic oraz Ople Vivaro. Zapewniamy regularne przeglądy, wygodne, regulowane fotele i dużo miejsca na nogi, żeby podróż była jak najmniej męcząca.
Chcesz dojechać na miejsce bez stresu i wielkiego zmęczenia? Wybierz tanie busy z Polski do Holandii – dowieziemy Cię prosto na miejsce!

Zaplanuj swoją podróż busem Holandia-Polska!

Wybierasz się do Holandii lub chcesz wrócić z Niderlandów do Polski? Wyjeżdżamy codziennie, dlatego bez problemu zaplanujesz swoją podróż. Robimy wszystko, aby bus do Holandii był jak najbardziej komfortowy, również na etapie rezerwacji. Wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz SMS-a lub e-maila. Ustalimy wszystkie szczegóły w taki sposób, jaki będzie najwygodniejszy dla Ciebie. Jesteśmy dostępni 24/7, dlatego możesz skontaktować się z nami o dowolnej porze. Bus Holandia-Polska jest elastyczny również pod względem płatności: możesz zapłacić przelewem lub u kierowcy. Bus z Polski do Holandii wyjeżdża rano, dlatego wieczorem będziesz już na miejscu.
Zagraniczna podróż nie musi wiązać się ze stresem i zmęczeniem. Zadzwoń i zapytaj o tanie busy z Polski do Holandii!

Nasze busy Polska Holandia kursują z następujących miast:

Nasze busy Polska Holandia kursują w następującym obszarze: