Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO BELGII

przewozy do BELGII

Organizujemy przewóz osób busami do Belgii. Nauczeni latami doświadczeń w branży transportu międzynarodowego, postawiliśmy na to, by wyróżniać się wśród konkurencji najwyższym komfortem podróży i jej jakością.

Co to oznacza dla Ciebie? Podróż do Belgii w wysokiej klasy busie, który nie dość, że budzi zaufanie, to faktycznie jest bezpieczny i wygodny. Opiekę profesjonalnego kierowcy, który trasę zna jak własną kieszeń i potrafi odpowiednio zareagować na każdą sytuację na drodze.

Flaga Belgii

Kiedy wyjeżdżamy do BELGII

Kursy busami do Belgii odbywają się codziennie, co zapewnia Tobie możliwość rezerwacji biletu dokładnie na ten dzień, którego chcesz dotrzeć do swego miejsca docelowego. Wygodne są również godziny wyjazdów – zawsze rano.

Kiedy Wracamy z BELGII do Polski?

Oferujemy również transport powrotny do Polski,  dlatego, gdy tylko planujesz lub masz nagłą potrzebę. by wrócić do naszego kraju – zapraszamy do kontaktu. Błyskawicznie ustalimy zasady przejazdu, na jakim Ci zależy. Nasze busy kursują codziennie, z Belgii do Polski, zawsze w godzinach popołudniowych lub wieczornych, więc na pewno znajdziesz u nas termin dogodny dla siebie.

Flaga Polski
Galaxy trans Przewozy międzynarodowe

Cena biletu do BELGII

Z busem Galaxy Trans dotrzesz do Belgii już za 400,00 zł, od takiej kwoty zaczynają się ceny biletów – nasi pracownicy udzielają informacji o ostatecznych kosztach przejazdu po poznaniu miejsca docelowego. Wystarczy krótki telefon lub mail, by poznać odpowiedź na wszystkie pytania, również te o kwestie finansowe.