Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z BARCINA

Busy do Holandii z BARCINA

Barcin to małe miasteczko w województwie kujawsko-pomorskim. Zamieszkałe jest raptem przez około 8 tysięcy osób. Wśród mieszkańców znalazło się jednak wielu takich, którzy poszukiwali szybkiego i bezpośredniego transportu do Holandii, gdzie wybierali się głównie w celach ekonomicznych. Posiadanie stałej pracy za granicą wymaga bowiem regularnych przejazdów do kraju, aby odwiedzać rodzinę. Dlatego właśnie do naszej oferty wprowadziliśmy busy Holandia Polska z BARCINA. Dzięki temu nie musisz ruszać do większego miasta na lotnisko, dworzec kolejowy czy autobusowy, aby z przesiadkami dotrzeć do Holandii – busy pozwolą Ci dotrzeć na miejsce prosto z Twojego miasta. Jeżeli liczy się dla Ciebie właśnie szybkość, ale też wygoda, bezpieczeństwo oraz niskie ceny – nasze przewozy do Holandii z Barcina są idealną opcją dla Ciebie. Zobacz szczegóły naszej oferty. Masz jakieś pytania? Dzwoń pod numer 732 426 312 – rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.
Flaga Holandii

Transport osób do Holandii z Barcina – co warto wiedzieć?

Osoby zainteresowane naszą ofertą, przed podjęciem decyzji o rezerwacji, najczęściej pytają o to, ile bagażu mogą ze sobą zabrać. Wiadome jest, że jeżeli wyjeżdża się do Holandii na dłuższy czas (na przykład podejmując długoterminową pracę), to trzeba zabrać ze sobą całkiem sporo rzeczy, a miejsce w luku bagażowym zawsze jest ograniczone. Dlatego też w standardzie zapewniamy każdemu pasażerowi możliwość wzięcia bagażu standardowego w postaci torby, walizki lub plecaka, o wadze maksymalnej 50 kg; zaś do środka pojazdu można zabrać bagaż podręczny nieprzekraczający 7 kg. Jest to opcja standardowa, zawarta już w cenie biletu za bus do Holandii z Barcina. Jeżeli musisz wziąć ze sobą większą ilość bagażu – skontaktuj się indywidualnie z naszym dyspozytorem. Za dodatkową opłatą będzie to możliwe, jednak należy to ustalić jeszcze przed datą wyjazdu.

Każda podróż zagraniczna wymaga, aby pasażer miał ze sobą dowód osobisty lub paszport, dlatego nie zapomnij zabrać ze sobą jednego z tych dokumentów. Nie musisz martwić się o ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, gdyż jako przewoźnik obejmujemy NWW wszystkich naszych pasażerów na czas podróży. W kwestii bezpieczeństwa możesz liczyć na naszych doświadczonych kierowców, którzy obsługują busy do Holandii z Barcina. Każda podróż odbywa się w ciągu dnia – wyruszamy wcześnie rano, aby jeszcze wieczorem znaleźć się w miejscu docelowym. To podróż prosto do celu, bez żadnych przesiadek – jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami (732 426 312) w celu dokonania rezerwacji jeszcze dziś. Pamiętaj, że w okresie okołoświątecznym oraz w sezonie urlopowym tanie busy z Polski do Holandii, ruszające z Barcina, cieszą się największą popularnością, dlatego rezerwacji miejsca warto dokonać jeszcze dwa tygodnie przed planowaną datą podróży.

Transport osób do Holandii z Barcina – GALAXY TRANS

Jako przewoźnik z dużym doświadczeniem w podróżach po Europie, przywiązujemy dużą rolę do bezpieczeństwa. Dlatego właśnie dysponujemy nowoczesną, sprawdzoną flotą samochodową. Nasze pojazdy (marek Renault Traffic oraz Opel Vivaro) przechodzą regularne przeglądy techniczne. Do trasy dopuszczane są jedynie w pełni sprawne busy, a bezpieczeństwo podczas podróży zapewnia doświadczony kierowca. Z nami możesz nie tylko ruszyć do Holandii, ale też z powrotem – busy z Holandii do Polski, prosto do Barcina, to również usługa, która znajduje się w naszej podstawowej ofercie. W przypadku pracy za granicą i chęci regularnych powrotów do rodziny, taka opcja z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W obie strony wyjeżdżamy regularnie – zadzwoń do nas i sprawdź dostępne terminy.

Co jeszcze gwarantuje Ci Galaxy Trans? Nasz transport osób do Holandii z Barcina to pełen komfort podróży. Nowoczesne pojazdy oferują maksymalny poziom wygody dzięki regulowanym fotelom z opcją półleżącą oraz dzięki szeroko rozstawionym rzędom siedzeń, które zapewniają dużą przestrzeń na nogi, co przekłada się na pełną wygodę nawet dla wysokich osób. Upalnym latem podróż ułatwia klimatyzacja, którą posiadają wszystkie nasze busy z Polski do Holandii, ruszające z Barcina.

bialy bus
Holandia

Wybierz już dziś bus Polska Holandia z Barcina

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Po pierwsze, gwarantujemy niskie ceny biletów, a także regularnie uruchamiamy wartościowe promocje. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. W cenie biletu zawsze znajduje się bagaż podstawowy, dlatego nie musisz martwić się o żadne ukryte koszta – u nas płacisz tylko za bilet na bus Polska Holandia z Barcina i możesz ruszać prosto do celu! W przeciągu około 10 godzin znajdziesz się w Holandii – bez żadnych przesiadek, bez poszukiwania lotnisk, stacji kolejowych czy dworców autobusowych. Szybko, komfortowo i całkowicie bezpiecznie. To właśnie dają Ci busy Polska Holandia z Barcina – zadzwoń pod numer 733 426 312, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Jesteśmy pod telefonem całą dobę!