Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z KRUSZWICY

Przewozy do Holandii z Kruszwicy

Holandia – kraina tulipanów i wiatraków. Piękne krajobrazy, ciekawe zabytki, zadbana infrastruktura – z tym właśnie kojarzy się ten kraj Królestwa Niderlandów, jednak nie tylko w celach turystycznych Polacy udają się do Holandii. Dla wielu z nas to kwestie ekonomiczne odgrywają dużą rolę – w Holandii można znaleźć stałą pracę, która będzie naprawdę bardzo dobrze płatna. Dlatego właśnie przewozy do Holandii z Kruszwicy cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród naszych rodaków. Jeśli i Ty planujesz podróż do tego kraju i szukasz niedrogiego transportu – zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że ze względu na cenę, bezpieczeństwo oraz komfort podróży, to właśnie nasze nowoczesne busy stanowią doskonałą alternatywę wobec pociągów, autokarów czy samolotów.
Flaga Holandii

Tanie busy z Polski do Holandii – start z Kruszwicy

Transport za granicę nie musi być drogi! Zobacz naszą ofertę – już w przystępnych cenach możesz zarezerwować bus do Holandii z Kruszwicy. Ruszamy wcześnie rano z tego niewielkiego miasta w województwie kujawsko-pomorskim, aby w kilkanaście godzin, jeszcze tego samego dnia, znaleźć się w miejscu docelowym w kraju Królestwa Niderlandów. Niskie ceny biletów zawierają w sobie też koszt bagażu – każdy pasażer może bowiem bez dodatkowych opłat zabrać ze sobą: bagaż podręczny o wadze maksymalnej 7 kg oraz bagaż podstawowy (do luku bagażowego) o wadze do 50 kg. W indywidualnych przypadkach możliwe jest zabranie większej ilości bagażu, jednak wiąże się to z dopłatą – jeśli jednak interesuje Cię ta opcja, jeszcze przed terminem, w jakim ma odjechać zarezerwowany przez Ciebie bus Polska Holandia z Kruszwicy, skontaktuj się z naszym dyspozytorem. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania związane z nadchodzącą podróżą.

Transport osób do Holandii z Kruszwicy – co jest ważne?

Z pewnością zastanawiasz się, czy jest coś, o czym powinieneś pamiętać, decydując się na tanie busy z Polski do Holandii, ruszające z Kruszwicy. Osoby zainteresowane często pytają m.in. o ubezpieczenie. Jako przewoźnik obejmujemy wszystkich naszych pasażerów ubezpieczeniem NNW. Będąc pasażerem, musisz jedynie zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, czyli jeden z dokumentów pozwalających na identyfikację.

Drugą ważną kwestią jest bezpieczeństwo – nasze busy do Holandii przed wyjazdem z Kruszwicy przechodzą przeglądy techniczne, dlatego każdy pasażer może być pewien, że pojazdy (Opel Vivaro oraz Renault Traffic) są całkowicie bezpieczne. Ponadto podróże zagraniczne obsługują jedynie nasi najbardziej doświadczeni kierowcy, którzy już od lat jeżdżą po długich europejskich drogach. Ich umiejętności sprawiają, że transport osób do Holandii z Kruszwicy przebiega zawsze bezproblemowo.

Holandia

Busy Polska Holandia z Kruszwicy – podróżuj z Galaxy Trans

Na polskim rynku działa wielu przewoźników, jednak to nasze busy Polska Holandia z Kruszwicy cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów. Dlaczego? Dlatego, że w perfekcyjny sposób łączymy wszystkie najważniejsze dla pasażerów kwestie: niską cenę biletów, bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów – nasze busy z Polski do Holandii, ruszające z Kruszwicy, charakteryzuje duża wygoda. Duże, szerokie fotele z możliwością regulacji, duża przestrzeń na nogi, spore miejsce na bagaż. Nie ma tutaj mowy o ciasnocie – każdy pasażer spędzi podróż w optymalnych warunkach.
Ze względu na zainteresowanie prosimy, aby dokonywać rezerwacji na busy Holandia Polska z Kruszwicy na dwa tygodnie przed planowanym terminem podróży. Należy mieć na uwadze to, że w okresie świątecznym, urlopowym oraz majówkowym chętnych jest o wiele więcej niż w „zwykłym” czasie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 733 426 312. Zarezerwuj busy z Holandii do Polski do Kruszwicy lub z Polski do Holandii.