Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z LIPNA

Busy Polska Holandia z Lipna

Chciałbyś wybrać się do Holandii? Już nie musisz rezerwować lotu samolotem ani szukać dobrych połączeń kolejowych, których czasami bez przesiadek nawet może nie być. Teraz możesz zdecydować się na komfortową, bezpieczną i szybką podróż busem, prosto do celu. Niezależnie od tego, czy zamierzasz odwiedzić Holandię turystycznie, czy może chcesz znaleźć tam długoterminową pracę – w obu przypadkach polecamy nasz transport osób do Holandii z Lipna. To wyjątkowo wygodna opcja, która sprawi, że do miejsca docelowego dotrzesz pełen energii i gotowości do działania. Nowoczesne, komfortowe busy pozwalają na przyjemną podróż, która zwykle przebiega całkowicie bezproblemowo. Dlatego właśnie zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Flaga Holandii

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz bus do Holandii z Lipna?

Istnieje wiele środków transportu, którymi można udać się do Holandii. Być może masz własny samochód i niestraszna jest Ci dziesięciogodzinna podróż „za kółkiem”, możesz też wybrać samolot, pociąg czy wycieczkowy autokar. Nie da się jednak ukryć, że to bus Polska Holandia z Lipna jest najlepszą opcją, gdyż każdy pasażer decydujący się na nią może liczyć na całkowity komfort podczas całej drogi. Nasza nowoczesna flota składa się z pojazdów Opel Vivaro oraz Renault Traffic. W środku jest wyjątkowo dużo miejsca, pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń dostępna jest spora przestrzeń na nogi, dzięki czemu nawet wysokie osoby nie mają problemu z wygodą podczas podróży, co bywa sporym utrapieniem w samolotach czy wąskich przedziałach kolejowych. Ponadto możliwość regulowania foteli sprawia, że każdy pasażer może rozłożyć fotel na leżąco, nie wpływając w żaden sposób na komfort innych podróżujących osób.

Bezpieczne busy z Polski do Holandii – start z Lipna

Każdy pojazd startujący z Lipna przechodzi regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu możemy dać naszym pasażerom pewność, że wszystkie auta są w pełni sprawne i podróż przebiegnie bezpiecznie. Gwarancją bezpieczeństwa jest też doświadczenie naszych kierowców, którzy już od lat jeżdżą na długich europejskich trasach. Dlatego właśnie jeśli ważne jest dla Ciebie całkowite bezpieczeństwo podczas trasy – wybierz nasze sprawdzone busy z Polski do Holandii ruszające z Lipna.
Holandia

Przewozy do Holandii z Lipna – atrakcyjne ceny

Klienci wybierają nasze przewozy do Holandii z Lipna ze względu na komfort podróży oraz bezpieczeństwo, ale nie tylko – jest jeszcze jedna istotna kwestia, która sprawia, że warto wybrać właśnie nasze busy. To atrakcyjne ceny biletów, zdecydowanie konkurujące z ofertami innych przewoźników. Dobrze wiemy, że zagraniczne podróże potrafią sporo kosztować, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były przyjazne dla wszystkich. Tanie busy z Polski do Holandii z Lipna wyruszają w godzinach porannych, aby jeszcze tego samego dnia pod wieczór znaleźć się u celu. Jeśli więc zależy Ci na wygodzie podczas podróży, bezpieczeństwie oraz niskich cenach biletów – wybierz właśnie nasz bus do Holandii z Lipna i ciesz się możliwością zwiedzenia kraju Królestwa Niderlandów.

Busy z Holandii do Polski – do Lipna

Oferujemy podróże w obie strony – zarówno z Polski do Holandii, jak i z Holandii do ojczyzny. W obu przypadkach należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Polecamy rezerwować miejsca około dwa tygodnie przed planowanym terminem podróży. Zwłaszcza w okresie okołoświątecznym oraz urlopowym nasze busy z Holandii do Polski – prosto do Lipna cieszą się dużym zainteresowaniem. Każdy pojazd ma ograniczoną liczbę miejsc i nigdy nie zabieramy pasażerów ponad stan, dlatego wcześniejsze rezerwacje są bardzo ważne. Zadzwoń już teraz – 733 426 312 – w celu uzyskania większej ilości szczegółów. Gwarantujemy kontakt przez całą dobę, dlatego możesz telefonować o każdej porze. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz dokonamy rezerwacji na dogodny dla Ciebie termin podróży. Jesteśmy przekonani, że nasze busy Holandia Polska z Lipna sprostają Twoim oczekiwaniom, zapewniając Ci możliwie najwyższy poziom komfortu oraz całkowite bezpieczeństwo podczas trasy.
Prosimy pamiętać, że ilość bagażu, który można ze sobą zabrać, jest ograniczona. W opcji podstawowej wszystkie nasze busy do Holandii z Lipna mieszczą bagaże podstawowe (walizka, torba, plecak) o wadze maksymalnej do 50 kg, ponadto każdy pasażer może zabrać bagaż podręczny o wadze do 7 kg. Wszystko to zagwarantowane jest w cenie biletu, natomiast zabranie większej ilości bagażu wymaga dodatkowej opłaty – polecamy zapytać o to już przy rezerwacji miejsca. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania o nasze busy Polska Holandia startujące z Lipna.