Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z MIĘDZYRZECZA

Busy do Holandii z Międzyrzecza

Mieszkasz w Międzyrzeczu i planujesz podróż do Holandii? Zależy Ci na tym, aby dotrzeć tam szybko, tanio i bezpiecznie? Nie chcesz jechać do dużego miasta na dworzec PKS, PKP czy lotnisko, tylko ważne jest dla Ciebie, aby dostać się do kraju Królestwa Niderlandów bez męczących i czasochłonnych przesiadek? Doskonale trafiłeś – zamiast pociągu czy samolotu możesz wybrać bus do Holandii ruszający z Międzyrzecza. Uruchomiliśmy to połączenie ze względu na zainteresowanie mieszkańców województwa lubuskiego, którzy coraz częściej zaczęli decydować się na podróże zagraniczne i właśnie Holandia stała się jednym z popularniejszych kierunków wakacyjnych wypadów, jak i ekonomicznych wyjazdów w celu uzyskania dobrze płatnej pracy. Już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty – zobacz, jakie zalety posiada nasz transport osób do Holandii z Międzyrzecza.
Flaga Holandii

Komfortowe przewozy do Holandii z Międzyrzecza

Ponad dziesięć godzin podróży czeka wszystkich, którzy chcą się dostać z województwa lubuskiego do kraju Królestwa Niderlandów. Ważne jest więc, aby ta podróż przebiegała w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dlatego też możesz liczyć na w pełni nowoczesne busy Holandia Polska z Międzyrzecza. W naszej flocie znalazły się pojazdy Opel Vivaro oraz Renault Traffic, które charakteryzuje najwyższy poziom komfortu. Rozkładane siedzenia pozwalają każdemu pasażerowi na przyjęcie pozycji półleżącej, a duża przestrzeń na nogi pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń sprawia, że wszyscy podróżujący będą mogli wygodnie spędzić całą drogę. Długodystansowe trasy wiążą się też z koniecznością przerw na rozprostowanie kości czy skorzystanie z ubikacji – nasi kierowcy dostosowują ilość postojów do wymagań pasażerów, dlatego właśnie wybierając busy do Holandii z Międzyrzecza możesz liczyć na idealne warunki podróży.

Bezpieczny bus Polska Holandia z Międzyrzecza

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantują nasi doświadczeni kierowcy, którzy od lat regularnie obsługują długie europejskie trasy. Droga powrotna odbywa się następnego dnia po przyjeździe, dlatego kierowca zawsze jest w pełni wypoczęty i gotowy do jazdy. Busy z Holandii do Polski do Międzyrzecza wyruszają wcześnie rano, co oznacza, że jeszcze tego samego dnia pasażerowie znajdą się w miejscu docelowym. W obie strony wypuszczamy nasze nowoczesne pojazdy, które regularnie przechodzą przeglądy potwierdzające ich sprawność techniczną, co przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim podróżującym. Ponadto pasażerowie obejmowani są ubezpieczeniem NNW na cały czas przejazdu.
Holandia

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze busy Polska Holandia z Międzyrzecza

Komfort i bezpieczeństwo – to podstawowe kwestie, które przekonują potencjalnych klientów do tego, aby wybrać właśnie nasze busy Polska Holandia z Międzyrzecza. Ale znaczenie ma także koszt podróży. My jako przewoźnik z dużym doświadczeniem możemy zagwarantować naszym pasażerom konkurencyjne ceny. Koszt biletów uwzględnia przewóz bagażu – zgodnie z regulaminem wewnętrznym każdy pasażer może zabrać ze sobą 7-kilogramowy bagaż podręczny oraz bagaż podstawowy o wadze maksymalnej 50 kg. Wybierając nasze tanie busy z Polski do Holandii startujące z Międzyrzecza nie musisz się martwić o żadne ukryte koszty. O cenie całkowitej przejazdu wiesz już w momencie rezerwacji.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zadzwoń pod numer 733 426 312 w dogodnym przez Ciebie czasie (działamy cały tydzień, przez całą dobę) i zarezerwuj bus Polska Holandia z Międzyrzecza. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania związane z transportem.
Wybierz nasze przewozy do Holandii z Międzyrzecza, jeśli cenisz sobie wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwo podróży oraz atrakcyjne ceny biletów. Dokonaj rezerwacji dwa tygodnie przed planowanym wyjazdem, aby mieć pewność, że w busie jest wolne miejsce dla Ciebie. W wybranym przez Ciebie terminie możesz znaleźć się w kraju Królestwa Niderlandów, bez konieczności przesiadek, poszukiwań dworców PKS i PKP. Nasze busy z Polski do Holandii ruszające z Międzyrzecza dowiozą Cię prosto do celu.