Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z MOGILNA

Busy Holandia Polska z Mogilna

Mieszkańcy Mogilna, znajdującego się w województwie kujawsko-pomorskim, już teraz mogą skorzystać z niedrogiego, a przy tym wyjątkowo komfortowego transportu do Holandii. Nasze busy do Holandii z Mogilna to doskonała opcja dla każdego, kto poszukuje świetnej alternatywy wobec pociągów oraz samolotów. Bezpośredni dojazd busem ma wiele zalet, a jedną z nich jest właśnie brak jakichkolwiek przesiadek! Wsiadasz do busa w Mogilnie i jedziesz bezpośrednio do celu – do określonego miasta w Holandii. To zdecydowana oszczędność czasu, dlatego jeśli masz dość przesiadek i dojazdów na dworce – skontaktuj się z nami. Jesteśmy przekonani, że nasze przewozy do Holandii z Mogilna spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, gdyż są tanie, komfortowe i całkowicie bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Flaga Holandii

Bezpieczny transport osób do Holandii – start z Mogilna

Busy Holandia Polska z Mogilna cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, gdyż ze względu na możliwość uzyskania dobrze płatnej stałej pracy w Holandii, kraj ten stał się częstym celem podróży ekonomicznych. Osoby zatrudnione za granicą regularnie odwiedzają rodzinę pozostałą w kraju, dlatego to właśnie dla nich bardzo ważne jest, aby na trasie jeździły tanie busy z Polski do Holandii, ruszające z Mogilna.
Trasa trwa kilkanaście godzin, istotny jest więc komfort jazdy. Jako przewoźnik działający już od lat regularnie rozbudowujemy swoją flotę pojazdów – aktualnie transport osób do Holandii z Mogilna obsługiwany jest przez nowoczesne busy Opel Vivaro oraz Renault Traffic. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne, pozwalające zaświadczyć o ich stuprocentowo dobrym stanie. Bezpieczeństwo zależy jednak także od kierowcy, dlatego na tak długich trasach najlepiej sprawdzają się nasi doświadczeni pracownicy, którzy już od lat robią regularne kursy poza granice kraju. Obsługują oni zarówno wyjazdy do Holandii, jak i trasę powrotną – busy z Holandii do Polski do Mogilna wyjeżdżają zazwyczaj dzień po przyjeździe, aby kierowca mógł spokojnie wypocząć po wcześniejszej podróży.

Najwyższy poziom komfortu – bus do Holandii z Mogilna

Obok bezpieczeństwa drugą ważną sprawą jest komfort podróży. Dlatego właśnie dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, które zapewniają wszystkim pasażerom najwyższy poziom wygody. Szerokie fotele są rozkładane, co pozwala podróżującemu przyjąć pozycję półleżącą, bez obaw o utrudnianie podróży innemu pasażerowie – przestrzenie pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń są wystarczająco duże, aby każdy mógł spędzić podróż w przyjaznych warunkach. Również osoby wysokie nie będą miały problemu, co często zdarza się w samolotach. Nasze busy z Polski do Holandii ruszające z Mogilna są komfortowe dla każdego.
Holandia

Bus do Holandii z Mogilna – co ze sobą zabrać?

Wyruszając w podróż zagraniczną, koniecznie należy mieć ze sobą dowód osobisty lub paszport. Galaxy Trans jako przewoźnik gwarantuje wszystkim pasażerom ubezpieczenie NNW na czas podróży. Ponadto w cenie biletu za bus do Holandii z Mogilna znajduje się bagaż podręczny o wadze maksymalnej 7 kg oraz bagaż podstawowy, którego waga nie przekroczy 50 kg. W przypadku większej ilości bagażu (lub o większej wadze) obowiązuje opłata dodatkowa, która zostanie ustalona przez przewoźnika jeszcze przed rozpoczęciem podróży (w tym celu przed terminem wyjazdu należy skontaktować się z dyspozytorem).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 733 426 312. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszym transportem. Równocześnie prosimy pamiętać, że rezerwacji na busy Polska Holandia z Mogilna najlepiej jest dokonać na dwa tygodnie przed planowanym terminem podróży. Dzięki temu zyskasz pewność, że jest dla Ciebie wolne miejsce w naszym pojeździe. Serdecznie zapraszamy. Nie ma znaczenia, czy wybierasz się do kraju Królestwa Niderlandów w celach zarobkowych czy w turystycznych – nasz bus Polska Holandia z Mogilna dowiezie Cię na miejsce tanio, szybko i bezpiecznie.