Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z OBORNIK WIELKOPOLSKICH

Busy do Holandii – start OBORNIKI WIELKOPOLSKIE

Oborniki Wielkopolskie to miasteczko w województwie wielkopolskim liczące niemal 20 tysięcy mieszkańców. Wielu z nich regularnie podróżuje za granicę – niektórzy w celach turystycznych, inni są motywowani względami ekonomicznymi, czyli możliwością znalezienia bardzo dobrej pracy zarobkowej. Kierunkiem podróży coraz częściej jest Holandia – dlatego Galaxy Trans, widząc zainteresowanie mieszkańców, zdecydował się ulokować część swojej floty pojazdów na przewozy do Holandii z Oborników Wielkopolskich.
Jeśli mieszkasz w tym właśnie miasteczku, nie musisz już jechać do innego dużego miasta, aby stamtąd dostać się do kraju Królestwa Niderlandów. Nie musisz szukać dworca PKS czy PKP, możesz też zapomnieć o przesiadkach – z nami dotrzesz prosto do celu. Tak wygodny środek transportu, jakim jest bus do Holandii z Oborników Wielkopolskich, zdecydowanie prześciga pociągi i samoloty, właśnie ze względu na to, że ruszasz ze wskazanego miejsca i docierasz prosto do punktu docelowego.
Flaga Holandii

Komfort i bezpieczeństwo – busy do Holandii z Oborników Wielkopolskich

Brak przesiadek to prawdziwa zaleta, którą doceniają wszyscy podróżujący. Jednak to oczywiście nie wszystko, co sprawia, że busy do Holandii z Oborników Wielkopolskich zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. Drugą ważną kwestią jest komfort podróży. Trasa trwa około dziesięciu godzin, dlatego dla wszystkich pasażerów istotne są warunki, w jakich będą ją spędzać. Jako doświadczony przewoźnik dobrze wiemy, że to właśnie komfort pojazdu sprawia, iż pasażer po jednej podróży decyduje się potem skorzystać z naszych usług ponownie. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby na trasę wypuszczać tylko nowoczesne, najbardziej komfortowe pojazdy. Busy Polska Holandia z Oborników Wielkopolskich posiadają szerokie fotele z możliwością regulacji do pozycji półleżącej, a dużą zaletą jest też spora przestrzeń na nogi, która sprawia, że nawet osoba wysoka nie odczuwa dyskomfortu podczas podróży. Na trasie organizujemy przerwy w dogodnych dla pasażerów momentach, aby każdy mógł się rozprostować czy też skorzystać z łazienki.
Równocześnie nasi doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo podczas trasy. Przed rozpoczęciem podróży nasze pojazdy (Opel Vivaro, Renault Traffic) przechodzą przeglądy techniczne, aby każdy miał pewność, że są one gotowe do drogi.

Tani transport osób do Holandii z Oborników Wielkopolskich

Jeszcze jedną bardzo ważną zaletą jest cena biletu. Koszty życia rosną na każdym kroku, dlatego wielu Polaków szczegółowo porównuje ze sobą różne oferty, aby wybrać tę najbardziej atrakcyjną. My zadbaliśmy o to, aby nasze ceny biletów były konkurencyjne w stosunku do innych przewoźników. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 733 426 312, a udzielimy wszelkich informacji związanych z kwestią, jaką jest transport osób do Holandii z Oborników Wielkopolskich.
Nasi Klienci bardzo często pytają o cenę za przewóz bagażu. Nie musisz ponosić dodatkowych opłat za zabierane ze sobą torby i plecaki, jeśli jest to zgodne z naszym regulaminem, czyli: bagaż podręczny może liczyć maksymalnie 7 kg; bagaż podstawowy nie może przekraczać wagi 50 kg. Dopiero w przypadku gdy masz ze sobą więcej bagażu, musisz liczyć się z opłatą, jednak należy to wcześniej ustalić z naszym dyspozytorem. Możesz być jednak pewien, że cena za bus Polska Holandia z Oborników Wielkopolskich jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego warto skorzystać z okazji jeszcze dziś.
Holandia

Busy Holandia Polska z Oborników Wielkopolskich – rezerwacje

Tanie busy z Polski do Holandii, ruszające z Oborników Wielkopolskich cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego warto dokonać rezerwacji dwa tygodnie przed planowanym terminem podróży. Skontaktuj się z nami, aby upewnić się, czy jest jeszcze miejsce na nadchodzący wyjazd. Nie musisz martwić się o ubezpieczenie – jako przewoźnik obejmujemy wszystkich pasażerów, którzy wybrali nasze busy z Polski do Holandii (z Oborników Wielkopolskich) ubezpieczeniem NNW. Nie zapomnij jednak o dowodzie osobistym lub paszporcie, czyli dokumentach tożsamości niezbędnych podczas podróżowania za granicę.
Masz jeszcze jakieś pytania? Mieszkasz w Holandii i interesuje Cię podróż w drugą stronę, czyli busy z Holandii do Polski do Oborników Wielkopolskich? Nasi kierowcy wyruszają w trasę powrotną dzień po przyjeździe, dlatego skontaktuj się z nami, aby ustalić dostępne terminy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod każdym względem – ceny, wygody, bezpieczeństwa oraz szybkości podróży. Busy Holandia Polska z Oborników Wielkopolskich to Twój najlepszy wybór. Zapraszamy!