Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z SZUBINA

Przewozy do Holandii z Szubina

Holandia, kraj Królestwa Niderlandów, cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, ale nie tylko. Ten kierunek stał się popularny również ze względów ekonomicznych, można tam bowiem łatwo znaleźć dobrą pracę zarobkową, z czego korzysta już wielu Polaków. W tym także mieszkańcy Szubina coraz częściej decydują się na podróże do Holandii, dlatego jako krajowy przewoźnik zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty także właśnie przewozy do Holandii z Szubina. Nasze doświadczenie pokazało, że w województwie kujawsko-pomorskim wiele osób poszukiwało bezpiecznego, szybkiego i wygodnego środku transportu za granicę, który dodatkowo nie będzie wymagał przesiadek, a pozwoli dojechać bezpośrednio do miejsca docelowego. Taką opcję stanowią właśnie busy z Polski do Holandii ruszające z Szubina. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do kraju Królestwa Niderlandów – zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.
Dlaczego właśnie bus do Holandii z Szubina, a nie pociąg, samolot czy autokar? Odpowiedź jest prosta. W większości, aby skorzystać z wymienionych środków transportu, należy udać się do większego miasta (w przypadku województwa kujawsko-pomorskiego do Bydgoszczy), gdyż to właśnie tam znajdują się lotniska, dworce kolejowe oraz autobusowe, które oferują połączenia (choć często z przesiadkami) do Holandii. Wybierając bus Polska Holandia z Szubina, nie musisz udawać się do innego miasta – ruszasz ze swojego miejsca zamieszkania i zostajesz dowieziony prosto do miejsca docelowego. To naprawdę wygodne!
Flaga Holandii

Bezpieczeństwo i komfort – transport osób do Holandii z Szubina

Co jeszcze zyskujesz, decydując się na taki transport osób do Holandii z Szubina? Oprócz wspomnianej wygody dotyczącej braku przesiadek, ważny jest także sam komfort przejazdu, wynikający z podróży nowoczesnymi pojazdami! Wszystkie nasze busy posiadają wygodne, regulowane fotele, które pozwalają na spędzenie drogi w pozycji półleżącej. Ponadto wielką zaletą, docenianą zwłaszcza przez osoby wysokie, jest duża przestrzeń na nogi pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń. Dzięki temu każdy pasażer może spędzić podróż całkowicie komfortowo.
Obok wygody należy wymienić niską cenę – nie bez powodu nasze tanie busy z Polski do Holandii z Szubina cieszą się takim zainteresowaniem. Cena biletów jest atrakcyjna, dlatego warto dokonywać rezerwacji około dwa tygodnie przed wyjazdem. Im bliżej daty podróży, tym mniejsza szansa na wolne miejsce w busie, zwłaszcza w okresie urlopowym oraz okołoświątecznym. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 733 426 312, a sprawdzimy, czy w interesującym Cię terminie znajduje się jeszcze wolne miejsce w naszym busie.

Dlaczego warto wybrać busy do Holandii z Szubina

Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze busy do Holandii z Szubina? Z całą pewnością ze względów bezpieczeństwa! Galaxy Trans zatrudnia tylko doświadczonych kierowców, którzy już nie jeden raz sprawdzili się na długich, europejskich trasach. Dzięki temu okołodziesięciogodzinna podróż zawsze przebiega bez żadnych zakłóceń. Ponadto każdą trasę rozpoczynamy wcześnie rano, aby podróżować za dnia, i dzięki temu jeszcze wieczorem nasi pasażerowie znajdują się już w miejscu docelowym. Spokój podczas podróży oraz bezpieczeństwo – to właśnie zdecydowane zalety, którymi wyróżniają się nasze busy Holandia Polska z Szubina.

biały bus na ulicy
Holandia

A może znajdujesz się teraz w Holandii i chcesz odwiedzić swoją rodzinę pozostałą w kraju? Organizujemy także podróże powrotne! Kontaktując się z nami pod numerem telefonu 733 426 312 (jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu), zyskasz informację o tym, kiedy wyruszają nasze busy z Holandii do Polski, prosto do Szubina. Udzielimy też odpowiedzi na wszelkie pytania związane z podróżą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – jesteśmy przekonani, że busy Polska Holandia do Szubina spełnią Twoje oczekiwania, o czym świadczą opinie naszych Klientów, którzy już zdecydowali się skorzystać z naszych usług.