Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII ZE ŚWIECIA

Busy Polska Holandia – start ze Świecia

Holandia to popularny kierunek podróży, zarówno tych typowo turystycznych, jak i ekonomicznych – w poszukiwaniu nowej pracy. Niezależnie od tego, który powód wyjazdu jest istotny dla Ciebie – w obu przypadkach liczy się dobór odpowiedniej formy transportu, aby jak najszybciej i całkowicie bezpiecznie dostać się do kraju Królestwa Niderlandów. Jesteśmy przekonani, że to nasze busy Polska Holandia startujące ze Świecia są doskonałym wyborem dla każdego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz bowiem dotrzeć do celu bez konieczności jakichkolwiek przesiadek. Jest to zatem wyjątkowo wygodne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na taki transport zamiast samolotu czy pociągu. Ponadto za tym rozwiązaniem przemawiają niskie, atrakcyjne ceny – co od lat cieszy naszych stałych klientów, którzy regularnie podróżują na trasie Polska – Holandia i z powrotem. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do ich grona lub zależy Ci na odbyciu jednorazowej podróży do Holandii – skontaktuj się z nami i wybierz termin wyjazdu.
Flaga Holandii

Bezpieczny i wygodny transport osób do Holandii ze Świecia

Nasze busy wyruszają z różnych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, w tym także ze Świecia. Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta – wystarczy, że umówisz termin podróży, a my zarezerwujemy dla Ciebie miejsce w pojeździe. Możemy zagwarantować stuprocentową wygodę, gdyż nasze busy do Holandii ze Świecia są pojazdami nowoczesnymi, zadbanymi i bardzo dobrze wyposażonymi. Fotele są regulowane, a pomiędzy każdym rzędem siedzeń znajduje się duża przestrzeń na nogi, dzięki czemu nawet osoby wysokie mogą liczyć na całkowicie komfortową podróż.
Busy Holandia Polska ze Świecia przechodzą regularne przeglądy techniczne, dlatego zawsze masz pewność, że jedziesz całkowicie bezpiecznym i sprawnym pojazdem. Ponadto na tak długie trasy delegujemy tylko najbardziej doświadczonych kierowców, którzy od lat jeżdżą po Europie. Niemal dziesięciogodzinna podróż rozpoczyna się wczesnym rankiem, aby jeszcze przed wieczorem bus Polska Holandia ze Świecia dotarł do celu. Po drodze odbywają się oczywiście postoje, aby każdy z pasażerów mógł skorzystać z łazienki czy rozprostować kości. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci całkowicie zadowoleni dotarli do celu, jakim jest ten piękny kraj wiatraków i tulipanów.

Tanie busy z Polski do Holandii – ruszamy ze Świecia

Cena biletu bardzo często gra główną rolę przy wyborze formy transportu. Podróż zagraniczna ze względu na odległość generuje dość duże koszty, dlatego każdemu zależy na tym, aby dotrzeć do Holandii jak najtaniej. Na szczęście z Galaxy Trans jest to możliwe. Gwarantujemy tani transport osób do Holandii ze Świecia. Oferujemy atrakcyjne ceny biletów, bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z rezerwacją czy z bagażem. W standardzie, jaki posiada bus do Holandii ze Świecia, znajduje się możliwość zabrania bagażu podstawowego o wadze maksymalnej 50 kg oraz bagażu podręcznego o wadze 7 kg. Jedynie w przypadku przekroczenia wskazanej ilości bagażu może być konieczna dopłata, jednak to należy ustalić z przewoźnikiem jeszcze przed datą podróży.
Jeśli interesują Cię tanie busy z Polski do Holandii, ruszające ze Świecia – Galaxy Trans z pewnością będzie dobrym wyborem. Już dziś zadzwoń pod numer 733 426 312, aby uzyskać szczegóły oferty i/lub zarezerwować termin podróży. Warto wiedzieć, że najlepszy czas na dokonanie rezerwacji to 2 tygodnie przed wyjazdem. Ma to znaczenie zwłaszcza w okresie przedświątecznym i poświątecznym, a także w okolicy różnych dni wolnych, takich jak majówka. Wtedy bowiem najwięcej osób udaje się do Holandii lub chce zarezerwować busy z Holandii do Polski ze Świecia w celu odwiedzenia rodziny pozostałej w kraju.
bus
Holandia

Już dziś zarezerwuj bus do Holandii ze Świecia

Nie czekaj na ostatni moment – przewozy do Holandii ze Świecia cieszą się dużą popularnością! W odróżnieniu od podróży samolotem czy pociągiem, nie musisz martwić się o konieczność przesiadki, jeśli lotnisko czy dworzec kolejowy znajduje się w innym mieście. My zawieziemy Cię prosto do celu. Jeżeli cenisz sobie wygodę, to rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie. Już teraz możesz dotrzeć do Holandii całkowicie bezproblemowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – jeśli masz jakiekolwiek pytania o busy z Polski do Holandii ze Świecia, czekamy na kontakt telefoniczny.