Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII ZE ŻNINA

Busy Polska-Holandia – start ŻNIN

Popularnym kierunkiem podróży, nie tylko w celach turystycznych, ale także ekonomicznych, stała się Holandia. Jako kraj Unii Europejskiej pozwala ona bowiem zdobyć wyjątkowo dobrze płatną pracę, a przy okazji odwiedzić ciekawe miejsca, pełne pięknych zabytków. Nic więc dziwnego, że Polacy coraz częściej udają się właśnie do tego kraju Niderlandów. Jednorazową podróż można odbyć dowolnym środkiem transportu, jednak mając w perspektywie regularne przejazdy zarówno do Holandii, jak i z powrotem, warto pomyśleć o bezpiecznym, szybkim i równocześnie najtańszym transporcie. Do takich właśnie należą busy z Polski do Holandii, startujące ze Żnina. Galaxy Trans to pewny i sprawdzony przewoźnik, który gwarantuje doskonałe warunki podróży – skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci, jak przebiegają nasze przewozy do Holandii ze Żnina.
Flaga Holandii

Bezpieczny transport osób do Holandii – ŻNIN

Dla nas, jako doświadczonego przewoźnika, najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo naszych pasażerów. Dlatego transport osób do Holandii ze Żnina obsługiwany jest jedynie przez kierowców doświadczonych na długich europejskich trasach. Ponadto nasza flota samochodowa (auta marki Opel Vivaro oraz Renault Traffic) jest regularnie sprawdzana pod względem technicznym, aby zawsze pojazdy wyruszające w trasę były w pełni bezpieczne. Bus do Holandii ze Żnina rozpoczyna podróż w godzinach wczesnoporannych, gdyż dzięki temu jeszcze tego samego dnia można dotrzeć do miejsca docelowego, przy czym podróż w ciągu doby jest bezpieczniejsza niż nocą. To właśnie sprawia, że bezpośrednią trasę można pokonać szybko i bez żadnych problemów, co jest ważne zarówno dla nas, naszych kierowców, jak i pasażerów.

Komfortowe busy do Holandii – ze ŻNINA

Obok bezpieczeństwa kolejną ważną kwestią jest komfort podróży. Dlatego właśnie dysponujemy jedynie nowoczesnymi pojazdami, które zapewniają naszym pasażerom wysoki poziom wygody. Każdy bus posiada regulowane fotele, pozwalające spędzić podróż w pozycji półleżącej, jak i pomiędzy rzędami siedzeń znajduje się duża przestrzeń na nogi, dzięki której nawet osoby wysokie mogą podróżować całkowicie wygodnie. Dbamy również o możliwość wykonania takiej ilości przerw na rozprostowanie nóg oraz skorzystanie z łazienki, jakiej potrzebują nasi pasażerowie. To dlatego nasze busy Polska Holandia ze Żnina uważane są za jedne z najbardziej komfortowych. Jesteśmy przekonani, że i Ty będziesz zadowolony z podróży, dlatego skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji – 733 426 312. Jesteśmy dostępni dla Was przez całą dobę. Busy do Holandii ze Żnina wydają Ci się atrakcyjną opcją, jednak chciałbyś startować z innego miasta? Zobacz szczegóły naszej oferty, gdyż aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, regularnie rozbudowujemy usługi o kolejne miasta, z których wyjeżdżamy. Być może Twoje miejsce zamieszkania też już znajduje się na naszej liście!
biały bus
Holandia

Busy do Holandii ze Żnina – co jest ważne?

Osoby, które zainteresowała oferta przedstawiająca tanie busy z Polski do Holandii ze Żnina, często przed wykonaniem rezerwacji szukają jeszcze odpowiedzi na swoje pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Do najczęściej pojawiających się pytań należy to dotyczące ilości bagażu, jaki można ze sobą zabrać. Każdy pojazd ma ograniczone miejsce na bagaż, dlatego standardowo pasażer, który kupi bilet na bus Polska Holandia ze Żnina, może zabrać ze sobą podręczną torbę/plecak o wadze maksymalnej do 7 kg oraz bagaż podstawowy (który zostanie umieszczony w luku bagażowym) o wadze do 50 kg. W przypadku konieczności zabrania większej ilości bagażu, jeszcze przed podróżą należy skontaktować się z dyspozytorem – czasami za dodatkową opłatą taka opcja jest możliwa.
Ponadto wszyscy, którzy decydują się na busy z Holandii do Polski (do Żnina) lub busy w drugą stronę, muszą posiadać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Jako przewoźnik automatycznie obejmujemy wszystkich naszych pasażerów ubezpieczeniem NNW, ważnym podczas podróży zagranicznej.

Wybierz nasze busy do Holandii ze Żnina

Komfortowa, tania, bezpieczna, a przy tym szybka podróż bezpośrednio do celu? To możliwe – wystarczy wybrać nasze busy Holandia Polska, ruszające ze Żnina. Dzięki temu zobaczysz, że podróż za granicę wcale nie musi być droga – ceny biletów, jakie oferujemy, pozwolą Ci na regularne przejazdy pomiędzy Polską a Holandią. Jeżeli wybierasz się do Holandii w celu znalezienia długoterminowej pracy, taka opcja będzie dla Ciebie doskonała! Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach naszej oferty. Zarezerwuj busy do Holandii ze Żnina dwa tygodnie przed planowaną podróżą, aby mieć pewność miejsca. Zapraszamy.
Galaxy trans Przewozy międzynarodowe