BUSY DO HOLANDII

przewozy do holandii

Jedną z naszych specjalności jest organizacja transportu osób do pięknego kraju tulipanów tj. Holandii. Przewóz realizujemy busami, które zostały przygotowane z myślą o podróżowaniu na długich, międzynarodowych trasach.

Naszym priorytetem jest, by wygodnie i bezpiecznie dowieźć Cię do celu. Jak to osiągamy? Dzięki bardzo częstym kursom busów do Holandii, ograniczoną ilością pasażerów w trakcie jednego przejazdu, dbałością o atmosferę, komfort, bezpieczeństwo.

Kiedy wyjeżdżamy do holandii

Nasze busy wyjeżdżają w trasę do Holandii każdego dnia, taka częstotliwość pozwala w pełni zabezpieczyć potrzeby osób, którym zależy na szybkim i wygodnym transporcie. Wyjazdy mają miejsce zawsze w godzinach porannych.

Kiedy Wracamy z holandii do Polski?

Dużą popularnością cieszą się również powroty busami do Polski – nasze auta każdego wieczoru wyjeżdżają z Holandii w drogę powrotną. Dlatego w każdej chwili możesz skorzystać z opcji wygodnego i szybkiego dotarcie do naszego kraju.

Masz pytania? Dzwoń!
733 426 312

Cena biletu do holandii

Stawki za bilety z Polski do Holandii zaczynają się od 400,00 zł. Ostateczna cena wynika z tego, dokąd dokładnie chcesz dotrzeć, dlatego najlepiej zapytać o całość kosztów – udzielamy informacji mailowo i telefonicznie.