Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

O NAS

Leopold Staff miał powiedzieć “A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Chociaż wielu osobom trudno sobie wyobrazić, by podróż busem mogła być przyjemna, my stawiamy sobie za cel, uczynić przejazd z Galaxy Trans jak najbardziej komfortowym.

Jak działamy? Od lat zajmujemy się organizacją przewozu osób. Nasze busy z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii kursują codziennie, a tym samym nieustannie nabywamy praktyki na międzynarodowych drogach i doświadczamy kontaktu z tysiącami Pasażerów. Choć cele podróży są różne, dla nas zawsze najważniejsze jest to, abyś u kresu naszego wspólnego przejazdu był zrelaksowany i zadowolony.

Jak to wygląda w praktyce? 

Stawiamy na kilka wypracowanych przez nas i sprawdzonych elementów najlepszej podróży:
– doświadczeni kierowcy
– sprawdzone auta
– racjonalnie zaplanowane krótkie trasy
– uczciwe ceny

Certyfikat zaufanego przewoźnika dla Galaxy Trans

NASZA FLOTA

Jeśli podróżować to w jak najlepszych warunkach.
Dlatego nasze busy to auta nowoczesne i wygodne. Ważna jest również ich niezawodność, która wynika z regularnych przeglądów i dużej dbałości o stan techniczny aut.

Zależało nam na tym, by zapewnić wszystkim pasażerom komfort i swobodę, dlatego zadbaliśmy o wygodne, regulowane fotele i sporą przestrzeń na nogi. Wszystko po to, by nawet po długiej trasie nie czuć zmęczenia podróżą.

Aktualnie nasza flota to przede wszystkim Renault Traffic oraz
Ople Vivaro
, czyli sprawdzone, solidne auta, które zawsze dojeżdżają do wyznaczonego celu, a przy tym są bezpieczne i zapewniają komfort pasażerom, a to liczy się dla nas najbardziej.