+48 733 426 312

Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z BYDGOSZCZY

Ruszaj w podróż busem Polska-Holandia z Bydgoszczy

Wybierasz się do pracy w Holandii? Planujesz odwiedzić rodzinę? Niezależnie, z jakiego powodu wybierasz się do Niderlandów, przed tak długą podróżą najważniejszy jest wybór odpowiedniego środka transportu. Jeśli zależy Ci na komfortowej podróży, a jednocześnie nie chcesz zapłacić fortuny za bilet, postaw na busy do Holandii z Bydgoszczy! Codziennie wyjeżdżamy za granicę i wracamy do Polski, dlatego zadzwoń i zarezerwuj bilet!

Dlaczego właśnie Galaxy Trans?

Robimy wszystko, aby podróż busem była dla naszych klientów jak najbardziej komfortowa. Bus Polska-Holandia z Bydgoszczy wyjeżdża w godzinach porannych, dlatego pasażerowie jeszcze przed wieczorem są na miejscu. Dbamy również o stan techniczny busów: regularnie je konserwujemy i wykonujemy przeglądy. Naszą flotę tworzą głównie Renault Traffic i Ople Vivaro – solidne samochody, które niezawodnie docierają na miejsce. Przewozy z Polski do Holandii, ze względu na odległość, trwają dość długo, ale robimy wszystko, aby podróż była jak najmniej uciążliwa. Racjonalnie planujemy trasy, żeby nasi pasażerowie możliwie szybko znaleźli się na miejscu. Bus do Holandii z Bydgoszczy to rozwiązanie dla każdego, kto chce podróżować równie komfortowo, co własnym samochodem, a jednocześnie nie brać na siebie konieczności siedzenia przez wiele godzin za kierownicą. Zatrudniamy kierowców mających doświadczenie na europejskich drogach, dlatego podczas drogi możesz się zrelaksować i odpocząć.
Bus z Holandii do Polski jest tańszą alternatywą dla samolotu, a jednocześnie pokazuje, że taki rodzaj podróży nie musi być niekomfortowy. W naszych pojazdach znajdziesz regulowane fotele i dużo miejsca na nogi. Podczas podróży możesz się zrelaksować, a my zajmiemy się resztą.

Masz pytania? Dzwoń!
733 426 312

Jak zarezerwować bilet na busa z Polski do Holandii?

Interesują Cię tanie busy z Polski do Holandii z Bydgoszczy? Rezerwacja biletu jest bardzo prosta: wystarczy zadzwonić, napisać maila lub SMS-a. Ze względu na specyfikę branży pracujemy przez całą dobę, dlatego łatwo będzie Ci się z nami skontaktować. Mailowo lub telefonicznie ustalamy również wszystkie szczegóły podróży busem z Polski do Holandii. Bydgoszcz to tylko jedno z wielu miast, z których startujemy, obsługujemy kilka województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie i wielkopolskie. Za przejazd możesz zapłacić przelewem po rezerwacji miejsca lub w busie u kierowcy.
Nasze busy z Polski do Holandii z Bydgoszczy często stają się środkiem transportu dla osób, które wyjeżdżają do Niderlandów na długo lub nawet na stałe. Jesteśmy więc elastyczni, jeśli chodzi o ilość bagażu. W cenie biletu masz zagwarantowane 2 sztuki bagażu: 1 podstawowy (walizka, torba podróżna lub plecak o wadze poniżej 50 kg) i 1 podręczny o wadze do 7 kg. Jeśli to Ci nie wystarczy, powiedz o tym podczas rezerwacji biletu – w miarę możliwości dostosowujemy się do oczekiwań pasażerów.
Bydgoszcz
Holandia

Co warto wiedzieć przed podróżą z Polski do Holandii?

Wszystkie szczegóły dotyczące np. dokładnej godziny, o której wyjeżdżają busy Holandia-Polska z Bydgoszczy, przekazujemy telefonicznie lub mailowo. Przed wyjazdem przypominamy przede wszystkim o zabraniu dowodu osobistego lub paszportu, niezbędnego do przekroczenia granicy. Kwestię bezpieczeństwa podczas podróży bierzemy na siebie: każdy pasażer, który decyduje się na transport osób do Holandii z Bydgoszczy, na czas przewozu busem jest objęty ubezpieczeniem NNW.
Chcesz wygodnie i w rozsądnej cenie pokonać trasę Polska-Holandia? Busy z Bydgoszczy przychodzą z pomocą! Jeszcze dzisiaj zadzwoń lub napisz i zarezerwuj bilet.