Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z GRUDZIĄDZA

Komfortowe busy z Holandii do Grudziądza

Holandia stała się popularnym kierunkiem podróży dla wielu Polaków, którzy udają się tam nie tylko w celach turystycznych, ale i zarobkowych. To właśnie w tym kraju Unii Europejskiej można liczyć na naprawdę dobrze płatną pracę, jak też można odwiedzić wiele ciekawych estetycznie miejsc, obfitujących w zabytki – z pewnością wizytę w tym państwie każdy zapamięta na długo. Jeśli chcesz udać się do Holandii, możesz zdecydować się na podróż własnym samochodem, pociągiem, samolotem, autokarem lub busem. Jesteśmy przekonani, że to ta ostatnia opcja – busy Polska-Holandia z Grudziądza – wiąże się z największym komfortem dla każdego. Będziesz pasażerem, a nie kierowcą, dlatego do punktu docelowego na pewno dotrzesz wypoczęty i gotowy do działania. Skontaktuj się z nami, a szczegółowo opowiemy Ci o tym, jak wygląda taki transport osób do Holandii z Grudziądza. Jeśli interesuje Cię start z innego miasta, również zapraszamy do kontaktu!
Flaga Holandii

Tanie przewozy do Holandii z Grudziądza

Jesteśmy firmą, której zależy na zadowoleniu Klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania zdecydowaliśmy się wprowadzić ofertę rozbudowaną o kolejne miasta, z których wyjeżdżamy. Już teraz możesz więc wybrać busy do Holandii wyjeżdżające z Grudziądza. Podróż rozpoczyna się zawsze w godzinach porannych, aby jeszcze tego samego dnia móc dotrzeć do miejsca docelowego. Bezpośrednia trasa pokonywana jest szybko i całkowicie bezpiecznie, gdyż zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy najlepiej sprawdzają się w długich podróżach po Europie – to oni prowadzą nasze busy z Polski do Holandii, które ruszają z Grudziądza. Ponadto dobrze wiemy, że dla naszych pasażerów bardzo ważny jest komfort, dlatego zapewniamy wygodne pojazdy posiadające regulowane fotele oraz odpowiednio dużą przestrzeń na nogi. Nasza flota składa się z aut Opel Vivaro oraz Renault Traffic, które przechodzą regularne przeglądy, aby zagwarantować całkowite bezpieczeństwo podczas trasy. Jesteśmy przekonani, że jeśli wybierzesz nasze busy do Holandii z Grudziądza, będziesz całkowicie zadowolony z przebiegu podróży. Dowiedz się więcej – kontakt przez całą dobę pod numerem 733 426 312.

Bus Polska Holandia z Grudziądza – o czym pamiętać?

Jeśli interesują Cię nasze przewozy do Holandii z Grudziądza, pamiętaj o zabraniu dowodu osobistego lub paszportu. Dotyczy to każdej podróży zagranicznej, podobnie jak ubezpieczenie NNW, którym obejmujemy wszystkich naszych pasażerów. Zwróć uwagę także na ilość bagażu – do tej kwestii podchodzimy indywidualnie, gdyż niektórzy wybierają się do Holandii na krótko, inni zaś na dłuższy czas. Informacji na temat możliwej ilości przewożonego bagażu zasięgniesz u dyspozytora. Standardowo każdy, kto decyduje się na bus do Holandii z Grudziądza, może w cenie biletu zabrać bagaż podręczny o wadze do 7 kg oraz bagaż podstawowy w postaci walizki/torby/plecaka o wadze do 50 kg.
Grudziądz
Holandia

Dlaczego właśnie nasze busy Holandia Polska z Grudziądza?

Wielu przewoźników oferuje podróże na trasie Polska-Holandia, w związku z czym być może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie Galaxy Trans. Odpowiadamy – to właśnie my cenowo z pewnością pozytywnie Cię zaskoczymy! Podróż za granicę nie musi być droga i udowadniamy to naszymi cenami biletów. Skontaktuj się z nami i wybierz właśnie nasze tanie busy z Polski do Holandii z Grudziądza. Oszczędzisz, a przy tym unikniesz konieczności męczących przesiadek, co miałoby miejsce przy podróży pociągiem czy tradycyjnym autobusem. Co ważne – gwarantujemy nie tylko tanią, ale i szybką oraz bezpieczną podróż. Nasi kierowcy doskonale znają europejskie trasy, dlatego bus Polska Holandia z Grudziądza dociera do miejsca docelowego zawsze bez jakichkolwiek problemów. Oczywiście oferujemy podróż w dwie strony – nasze busy z Holandii do Polski także jadą bezpośrednio do Grudziądza, dlatego nie musisz szukać alternatywnych środków transportu.
Jeśli właśnie planujesz podróż do Holandii, skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że gwarancja niskiej ceny, w połączeniu z bezpieczeństwem przejazdu oraz zapewnieniem najwyższego komfortu, przekona Cię do wyboru Galaxy Trans. Nasze busy Holandia Polska z Grudziądza ruszają codziennie, dlatego już teraz zarezerwuj dogodny dla siebie termin