Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z INOWROCŁAWIA

Busy Polska-Holandia z Inowrocławia

Wybierasz się do Holandii? A może jesteś w Niderlandach i planujesz powrót do Polski? Zadzwoń i kup bilet na busy Polska-Holandia z Inowrocławia! Naszym celem jest zapewnienie komfortowej i sprawnej podróży, mimo długiej trasy. Przekonasz się, że jazda busem nie musi być niekomfortowa i ciągnąć się w nieskończoność. Doświadczenie naszych kierowców na europejskich drogach zapewnia pasażerom bezpieczeństwo oraz pozwala zrelaksować się w czasie podróży. Busy do Holandii z Inowrocławia to świetna alternatywa dla podróżowania własnym samochodem, ponieważ zamiast koncentrować się na drodze, możesz się zdrzemnąć i odpocząć, aby na miejsce dotrzeć w pełni sił. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń lub napisz maila – pracujemy 24 godziny na dobę!

Jak wyglądają przewozy do Holandii z Inowrocławia?

Niezależnie, kiedy wybierasz się w podróż, możesz zarezerwować busy z Polski do Holandii. Inowrocław to jedna z lokalizacji, z których wyjeżdżamy codziennie. Każdego dnia dostępny jest też bus powrotny. Z Polski startujemy rano, dlatego przed wieczorem nasi pasażerowie są już na miejscu. Wieczorem startuje za to bus Holandia-Polska do Inowrocławia, dlatego rano będziesz już z powrotem w swoim mieście. Cena jest zależna od tego, gdzie konkretnie chcesz dotrzeć, ale staramy się zapewniać rozsądne, jak najbardziej przystępne stawki: ceny biletów zaczynają się już od 400 złotych. Żeby zarezerwować przejazd, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Przygotuj się na podróż busem Polska-Holandia

Przejazd zarezerwujesz telefonicznie, mailowo lub SMS-em. Za bilet możesz zapłacić tak, jak Ci wygodnie – przelewem lub u kierowcy. Telefonicznie lub mailowo załatwiamy też wszystkie szczegóły związane z podróżą. Szybko wszystko ustalimy, a Tobie pozostanie szykować się do drogi.
Naszym najważniejszym celem jest, żeby pasażerowie docierali na miejsce zadowoleni i wypoczęci, dlatego dbamy o komfort i przejrzyste zasady przewozów z Polski do Holandii. W cenie biletu zawarte są dwie sztuki bagażu: bagaż podręczny (o wadze do 7 kg) oraz bagaż podstawowy, czyli walizka, torba lub plecak, nie cięższe niż 50 kg. Jeżeli nie możesz zmieścić się w limicie, skontaktuj się z nami w sprawie dodatkowego bagażu.
Naszym pasażerom zawsze przypominamy również o formalnościach związanych z wyjazdem za granicę. Trzeba mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów: na czas przejazdu zostaniesz objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
Inowrocław
Holandia

Dlaczego warto jechać busem z Polski do Holandii z Inowrocławia?

Tanie busy z Polski do Holandii z Inowrocławia to przede wszystkim połączenie optymalnych kosztów i komfortowej podróży. Nie musisz tracić czasu na przesiadki ani płacić kilku tysięcy złotych za bilety lotnicze, aby dostać się do Niderlandów. Udowadniamy, że podróż busem może być naprawdę komfortowa: w naszych pojazdach znajdziesz regulowane fotele oraz wystarczająco miejsca na nogi, aby podczas drogi móc się zrelaksować.
Bus Polska-Holandia z Inowrocławia każdego dnia pokonuje długą trasę, dlatego dbamy o stan techniczny naszej floty. Stawiamy na niezawodne samochody, takie jak Renault Traffic i Opel Vivaro, które bezpiecznie docierają do celu. Regularnie przeprowadzamy przeglądy i dbamy o stan techniczny aut – musimy mieć pewność, że wszystko działa bez zarzutu. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie na europejskich drogach, dlatego pasażerowie znajdują się w dobrych rękach.
Zagraniczna podróż nieuchronnie jest długa, a bus do Holandii z Inowrocławia pokonuje od kilkuset do nawet ponad 1000 km. Zawsze staramy się jednak racjonalnie planować trasy, żeby przewóz był jak najkrótszy i najmniej męczący dla pasażerów. Nie musisz stresować się zagranicznym wyjazdem – wystarczy, że zarezerwujesz bilet, a my zajmiemy się resztą.
Interesują Cię komfortowe przewozy do Holandii z Inowrocławia? Skontaktuj się z nami – wszystkie szczegóły poznasz telefonicznie lub mailowo.