Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z POZNANIA

Podróżuj wygodnie busami Polska - Holandia

Dobrze płatna praca, piękne miasta i krajobrazy z wiatrakami, rodzina żyjąca na emigracji – Polacy mają wiele powodów, żeby podróżować do Holandii. Do wyboru masz kilka środków transportu: samolot, pociąg, autobus czy własny samochód. Jeśli jednak chcesz dojechać na miejsce szybko, a jednocześnie tanio, polecamy nasze busy do Holandii z Poznania. Planujesz zagraniczną podróż? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o przewozach z Polski do Holandii! Poznań to nie jedyne miasto, z którego startujemy, dlatego koniecznie zapytaj o pozostałe trasy.

Galaxy Trans busy do Holandii z Poznania

Dostosowaliśmy się do dużego zapotrzebowania na bezpośrednie busy Polska-Holandia z Poznania, dlatego wyjeżdżamy codziennie. Ruszamy w godzinach porannych, dlatego wieczorem nasi pasażerowie są już na miejscu. Codziennie wieczorem wyjeżdżają nasze busy Holandia-Polska do Poznania. Doskonale wiemy, jak męczące mogą być długie podróże, dlatego robimy wszystko, aby godziny spędzone w busie były dla naszych pasażerów jak najprzyjemniejsze. Planujemy trasy w taki sposób, żebyś jak najszybciej znalazł się na miejscu. Branża przewozowa jest specyficzna, dlatego kontakt z nami jest możliwy przez całą dobę.
Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo pasażerów: zatrudniamy kierowców z doświadczeniem na europejskich drogach. Dbamy, żeby busy z Polski do Holandii z Poznania były jak najbardziej komfortowe: w naszej flocie znajdują się głównie auta Renault Traffic oraz Opel Vivaro – solidne samochody, które bezpiecznie dowożą pasażerów na miejsce docelowe. Pilnujemy regularnych przeglądów oraz dbamy o stan techniczny aut, wszystko po to, żeby mieć pewność, że bus do Holandii z Poznania bezpiecznie dotrze do Niderlandów. Zapewniamy też regulowane fotele oraz przestrzeń na nogi – przekonasz się, że podróż nie musi skutkować bólem pleców i kolan.

Masz pytania? Dzwoń!
733 426 312

Jak przygotować się do przejazdu busem do Holandii?

Interesuje Cię bus Polska-Holandia z Poznania? Wszystkie szczegóły podajemy telefonicznie lub mailowo. Indywidualnie podchodzimy do ilości bagażu: doskonale wiemy, że niektórzy nasi pasażerowie wyjeżdżają do Holandii na dłużej, dlatego zapytaj dyspozytora, ile toreb lub walizek możesz ze sobą zabrać. Standardowy bagaż oczywiście jest dostępny w cenie biletu: mowa tutaj o 1 sztuce bagażu podręcznego (o wadze do 7 kg) oraz 1 sztuce bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna, plecak o wadze nieprzekraczającej 50 kg).
Staramy się maksymalnie ułatwiać naszym pasażerom przewozy do Holandii z Poznania, ale oczywiście do każdej podróży zagranicznej trzeba się dobrze przygotować – należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport. Podczas podróży dbamy o Twoje bezpieczeństwo, naszych pasażerów obejmujemy ubezpieczeniem NNW. Staramy się do minimum ograniczyć stres związany z zagranicznym wyjazdem.
poznań
Holandia

Tanie busy z Polski do Holandii z Poznania

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo i komfort, ale też rozsądne ceny. Wysyłamy za granicę tanie busy z Polski do Holandii z Poznania: ceny biletów zaczynają się już od 400 złotych. To mniej niż ⅓ standardowego kosztu biletu lotniczego z Poznania do Amsterdamu. Unikniesz też męczących przesiadek i oczekiwania na kolejny środek transportu, związanych z podróżowaniem pociągiem lub tradycyjnym autobusem. Mówi się, że świat staje się coraz mniejszy, a nasze busy z Holandii do Polski z Poznania sprawiają, że podróżowanie po Europie staje się jeszcze łatwiejsze.
Szukasz komfortowego, pewnego transportu osób do Holandii z Poznania? Skontaktuj się z nami! Ruszamy nie tylko z wielkopolskiego, ale też kujawsko-pomorskiego i lubuskiego oraz dowozimy pasażerów do Holandii, Belgii i Niemiec – pomożemy Ci zaplanować wygodną i szybką podróż.