Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO NIEMIEC

przewozy do NIEMIEC

Oferujemy transport osób do Niemiec, specjalizujemy się w obsłudze środkowych i północnych landów. Docieramy nawet do najmniejszych miejscowości.

Przykładamy się do tego, by zapewnić jak najlepsze warunki podróży, dlatego spodziewaj się busa w bardzo dobrym standardzie, dostosowanego do transportu na długich trasach oraz doświadczonego i sympatycznego kierowcy, który będzie doskonałym towarzyszem podróży i wsparciem w trakcie jej trwania.
Flaga Niemiec

Kiedy wyjeżdżamy do Niemiec

Bądź pewny, że wyjedziesz w takim terminie, który Tobie odpowiada – busy Galaxy Trans kursują codziennie. W kierunku Niemiec wyjeżdżamy zawsze w godzinach porannych, co jest bardzo wygodne, bo gwarantuje, że wieczorem będziesz już u celu swojej podróży.

Kiedy Wracamy z Niemiec do Polski?

Ze względu na to, że codziennie przejeżdżamy przez spory obszar Niemiec, możesz na nas liczyć również w kwestii powrotu do Polski – zadzwoń, zapytaj o interesujący Cię kierunek i termin.
Flaga Polski
Galaxy trans Przewozy międzynarodowe

Cena biletu do Niemiec

Ceny biletów do Niemiec zaczynają się już od 400,00 zł za przejazd. Ostateczne koszty zależą od miejsca docelowego Twojej podróży, dlatego szczegółowej informacji o cenie biletu udzielamy w trakcie bezpośredniego kontaktu. Regularnie też przygotowujemy oferty promocyjne, rabaty dla stałych klientów i zniżki grupowe – zapytaj o szczegóły!