Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO NIEMIEC

przewozy do NIEMIEC

Oferujemy transport osób do Niemiec, specjalizujemy się w obsłudze środkowych i północnych landów. Docieramy nawet do najmniejszych miejscowości.

Przykładamy się do tego, by zapewnić jak najlepsze warunki podróży, dlatego spodziewaj się busa w bardzo dobrym standardzie, dostosowanego do transportu na długich trasach oraz doświadczonego i sympatycznego kierowcy, który będzie doskonałym towarzyszem podróży i wsparciem w trakcie jej trwania.

Kiedy wyjeżdżamy do Niemiec

Bądź pewny, że wyjedziesz w takim terminie, który Tobie odpowiada – busy Galaxy Trans kursują codziennie. W kierunku Niemiec wyjeżdżamy zawsze w godzinach porannych, co jest bardzo wygodne, bo gwarantuje, że wieczorem będziesz już u celu swojej podróży.

Kiedy Wracamy z Niemiec do Polski?

Ze względu na to, że codziennie przejeżdżamy przez spory obszar Niemiec, możesz na nas liczyć również w kwestii powrotu do Polski – zadzwoń, zapytaj o interesujący Cię kierunek i termin.

Cena biletu do Niemiec

Ceny biletów do Niemiec zaczynają się już od 400,00 zł za przejazd. Ostateczne koszty zależą od miejsca docelowego Twojej podróży, dlatego szczegółowej informacji o cenie biletu udzielamy w trakcie bezpośredniego kontaktu. Regularnie też przygotowujemy oferty promocyjne, rabaty dla stałych klientów i zniżki grupowe – zapytaj o szczegóły!