Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z WŁOCŁAWKA

Busy do Holandii z Włocławka – GalaxyTrans

Jeśli mieszkasz w centralnej Polsce i planujesz podróż do Holandii – być może to nasze busy wyruszające z Włocławka stanowią najlepszą opcję dla Ciebie. Dlaczego? Dlatego, że wybierając taką formę transportu, jednocześnie stawiasz na wygodę, bezpieczeństwo, szybkość oraz atrakcyjne ceny. To właśnie te cztery kwestie sprawiają, że nasze przewozy do Holandii z Włocławka cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców tej miejscowości oraz jej okolic. Nasz transport sprawił, że Holandia stała się celem podróży turystycznych wielu włocławian, jak też nieustannie stanowi doskonały wybór, jeśli chodzi o podróże zarobkowe. Być może i Ty chcesz pozwiedzać tę krainę wiatraków i tulipanów lub odwiedzić pracujących tam członków rodziny – dzięki Galaxy Trans możesz liczyć na komfortowy, tani i bezpieczny transport osób do Holandii z Włocławka.
Flaga Holandii

Przede wszystkim komfort – bus Polska Holandia z Włocławka

Podróż z województwa kujawsko-pomorskiego do Holandii może trwać ponad 10 godzin. Każdy pasażer chce jednak dojechać do celu wypoczęty i pełny energii do działania – to możliwe, gdy podróż nie wymaga przesiadek, a warunki w pojeździe są wysoce komfortowe. To właśnie gwarantują nasze busy Polska Holandia z Włocławka. Dobrze wiemy, że tak długa podróż może być męcząca dla pasażerów w każdym wieku, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza flota samochodowa składała się tylko z nowoczesnych pojazdów zapewniających wysoki poziom wygody. Na każdego podróżującego czeka więc wygodny, regulowany fotel, a pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzisk zapewniono wystarczająco dużą przestrzeń na nogi, aby nawet wysoka osoba mogła podróżować komfortowo. Nowoczesny Renault Traffic oraz Opel Vivaro to nasze busy obsługujące trasę Holandia Polska z Włocławka. Wszystkie pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne, dlatego możemy zapewnić pasażerom całkowite bezpieczeństwo podczas drogi. Ponadto na tak długich trasach jeżdżą tylko sprawdzeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz wyjazdów za granicę obsługujemy też trasy powrotne – nasze busy z Holandii do Polski do Włocławka wyjeżdżają regularnie.

Tanie busy z Polski do Holandii – wyjazd z Włocławka

Co równie ważne dla naszych pasażerów, bilety na trasę są niedrogie, dlatego busy z Polski do Holandii wyjeżdżające z Włocławka są doskonałą alternatywą wobec pociągów oraz samolotów. Już nie trzeba martwić się o konieczność dojechania taksówką na stację/lotnisko oraz o przesiadki, co zawsze generowało dodatkowe koszty – teraz płacisz tylko za bilet i bus Polska Holandia z Włocławka zawiezie Cię prosto do celu. Trasę rozpoczynamy wcześnie rano, aby w przeciągu 10 godzin znaleźć się w Holandii. Doświadczeni kierowcy dbają o to, aby podróż przebiegła szybko, ale całkowicie bezpiecznie. Pasażerowie mogą liczyć na regularne przerwy w trasie, aby móc rozprostować kości czy skorzystać z łazienki.

włocławek
Holandia

Co warto wiedzieć przed podróżą busem do Holandii z Włocławka

Istotną informacją dla wielu pasażerów jest to, ile bagażu może przewieźć bus do Holandii z Włocławka. W przypadku podróży na dłuższy czas niektórzy chcą wziąć naprawdę sporo, jednak trzeba mieć na uwadze to, że miejsce w luku bagażowym jest ograniczone. Każdy pasażer ma zapewnione miejsce na bagaż standardowy w postaci plecaka, torby lub walizki o wadze nieprzekraczającej 50 kg, natomiast do środka pojazdu może zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnej wadze 7 kg. Jeżeli zależy Ci na dodatkowym miejscu na bagaż, warto to ustalić jeszcze przed terminem podróży.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, możesz być pewien, że tanie busy z Polski do Holandii wyruszające z Włocławka na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Zadbaliśmy bowiem o wszystko, co najważniejsze – Galaxy Trans to gwarancja pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Busy Holandia Polska z Włocławka to pewność szybkiej podróży prosto do celu, bez konieczności przesiadek. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już teraz – 733 426 312. Jesteśmy pod telefonem całą dobę – aby w każdym momencie móc udzielić Ci wszelkich informacji związanych z przejazdem. Wybierz busy do Holandii z Włocławka i ciesz się pełnym komfortem podróży. Zapraszamy.