Kontakt z dyspozytorem

Pon - Nd: 8:00 - 22:30

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 733 426 312

Szybki kontakt z dyspozytorem.

BUSY DO HOLANDII Z WĄGROWCA

Bus do Holandii Z WĄGROWCA

Choć Wągrowiec jest niewielkim miastem w województwie wielkopolskim (liczy około 26 tys. mieszkańców), to zgłaszało się do nas coraz więcej osób, które pytały o busy z Polski do Holandii ruszające właśnie z Wągrowca. W związku z tymi licznymi pytaniami zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę. Od teraz wśród naszych usług znajdują się przewozy do Holandii z Wągrowca. Jeśli jesteś zainteresowany podróżą i chcesz dokonać rezerwacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 733 426 312, a sprawdzimy, czy w interesującym Cię terminie znajduje się wolne miejsce w busie.
Dlaczego warto skorzystać właśnie z tej opcji? Po pierwsze, busy do Holandii z Wągrowca odbiera Cię w Twoim miejscu zamieszkania i przewozi prosto do celu, bez konieczności przesiadek. Jest to zdecydowanie wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz szukać lotnisk, dworców kolejowych ani dworców autobusowych. Wsiadasz do naszego busa i docierasz bezpośrednio do miejsca docelowego. Po drugie, transport osób do Holandii z Wągrowca jest całkowicie bezpieczny. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, która regularnie przechodzi przeglądy techniczne, dzięki czemu nasze auta Opel Vivaro oraz Renault Traffic są zawsze gotowe do drogi. Ponadto nad bezpieczeństwem czuwają nasi doświadczeni kierowcy, sprawdzeni na długich, europejskich trasach. Dlatego właśnie każdy pasażer może liczyć na najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas całej podróży. Ponadto przewozy nie odbywają się w nocy – każdy bus Polska Holandia z Wągrowca wyrusza wcześnie rano, a cała okołodziesięciogodzinna podróż odbywa się za dnia, aby jeszcze wieczorem wszyscy pasażerowie dotarli do miejsca docelowego. Jeżeli zależy Ci na braku przesiadek – ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie.
Flaga Holandii

Tanie busy z Polski do Holandii – start WĄGROWIEC

Nie da się ukryć, że czynnikiem, na który zwraca uwagę wiele osób przy wyborze formy transportu, jest jego cena. Podróże zagraniczne potrafią dużo kosztować, jednak skorzystanie z takiej usługi, jaką są tanie busy z Polski do Holandii, ruszające z Wągrowca, pozwala na zmniejszenie kosztów podróży. Nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne na tle innych krajowych przewoźników – skontaktuj się z nami (733 426 312), a przedstawimy Ci naszą ofertę. Regularnie uruchamiamy wartościowe promocje, dzięki którym można zupełnie niedrogo dostać się prosto do Holandii. Ponadto w cenie biletu znajduje się bagaż (podręczny o wadze maksymalnej 7 kg oraz podstawowy o wadze 50 kg) – jedynie większa ilość bagażu wymaga dodatkowej opłaty. Nie ma żadnych ukrytych kosztów! Wybierz busy Holandia Polska z Wągrowca, jeśli chcesz tanio podróżować pomiędzy ojczyzną a krajem Królestwa Niderlandów.

Busy z Holandii do Polski – do Wągrowca

Oferujemy przejazdy W OBIE STRONY. Jeśli właśnie znajdujesz się w Holandii i szukasz transportu do kraju, aby móc spotkać się z rodziną ze względu na urlop w pracy; lub po prostu wracasz z wczasów – również możesz wybrać nasze busy z Holandii do Polski, jadące prosto do Wągrowca. Tu także czekają Cię atrakcyjne ceny biletów, pełna wygoda podczas podróży oraz brak jakichkolwiek przesiadek! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś, aby w interesującym Cię terminie dostać się do kraju, prosto do swojego miejsca zamieszkania.
szary bus
Holandia

Co jeszcze warto wiedzieć o busach do Holandii?

Galaxy Trans to przewoźnik, który na pierwszym miejscu stawia swoich pasażerów. Dlatego właśnie busy do Holandii z Wągrowca są nowocześnie wyposażone, dzięki czemu każdy podróżujący może liczyć na pełen komfort podczas całej trasy. Wszystkie fotele są regulowane i rozkładają się do pozycji półleżącej, ponadto pomiędzy każdym rzędem siedzeń znajduje się duża przestrzeń na nogi. Pojazdy są klimatyzowane, co pozwala na komfortową podróż także podczas upalnego lata. Jeżeli to wygoda jest dla Ciebie ważna – Busy Polska Holandia z Wągrowca z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zadzwoń do nas (733 426 312), a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, jak też potwierdzimy rezerwację.